Witamy w NOVAYA

NOVAYA Studio Urody powstało by zaspokajać potrzebę piękna. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacji twarzy i paznokci. Zabiegi kosmetologiczne wykonywane w naszym salonie sprawią, że poczujesz się piekna i atrakcyjna, a Twoja skóra nabierze zdrowego wygladu. Rozumiemy, że każdy z nas ma wyjątkowe potrzeby wymagające indywidualnego traktowania.

W naszych usługach odnajdziesz spokój, niepowtarzalny klimat oraz fachową obsługę. NOVAYA charakteryzuje sumienność, najwyższa jakość i profesjonalizm. Każdy przeprowadzony zabieg w naszym studio urody jest wykonany po rozmowie oraz wstępnym badaniu skóry. Każdy zabieg i każdego klienta traktujemy indywidualnie, nie uznajemy rutynowego wykonywania zabiegów.

novaya
studio urody

Sylwia Snarska

Kosmetolog

Nazywam się Sylwia Snarska jestem kosmetologiem z wieloletnim doświadczniem oraz z wielką pasją do swojego zawodu. Od początku swojej kariery w kosmetologii stawiam na profesjonalizm. Indywidualnie podchodzę do moich klientów i dokładam wszelkich starań aby, każdy kto korzysta z moich usług mógł się poczuć wyjątkowo.

Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz miedzy innymi z wykorzystaniem kwasów, mikronakłuć oraz nowoczesnych urządzeń. Jestem sumienna i dokładna dlatego do moich pacjentów podchodzę indywidualnie aby uzyskany efekt był na jak najwyższym poziomie. Największą przyjemność sprawia mi jednak zadowolenie klienta.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Telefon: +48 792 633 222
Gorzów Wielkopolski
ul. Obrońców Pokoju 80B
GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Środa: 9:00 - 16:00
Wtorek - Czwartek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: Zapisy Indywidualne
Niedziela: Nieczynne
kontakt@novaya.pl
© All Rights Reserved 2022 |Polityka Prywatności